40 yılı aşkın deneyimimizden ve iş ortaklarımızın bizlere duyduğu güvenden aldığı güç ile her daim gelişmeye ve işimizde ortaklarımızı memnun etmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra ne kadar süre geçmiş olursa geçsin her daim ilk günkü tutkumuz ile işimizi yapıyor ve zamanın bizden hiçbir şey götürmediğini ancak bize çok şey kattığını herkese ispat ediyoruz. Bu sektöre adım attığımız ilk günlerde kurucumuz hem de yönetim kurulu başkanımız olan Yunus Daya'dan alıyordu. Babadan oğula güçlenerek devam eden firmamız, ilk kurulduğunda sadece 120 metrekarelik bir alana ve 1 araca sahipti. 1991 yılında ise Dayalar Gıda ismini alan firmamız, pek çok kurumsal marka ile çalışmayı sürdürdü ve bu markaların pek çoğu ile halen daha çalışılmaya devam ediliyor.

Sayısız Kurumsal Marka ile İspat Edilmiş Kalite ve Profesyonellik

Halen daha pek çoğu dünya çapında ün yapmış pek çok markanın distribütörü olarak çalışıyoruz. Bunlar arasında Elit Çikolata, Gürsoy Fındık, Saray Bisküvileri ve Çizmeci Time Gofret de yer alıyor. Aynı zamanda firmamız daha öncesinde Ülker, Sagra ve Haribo Şekerleme firmaları ile de çalışarak deneyim kazanmış ve kalitesi ile profesyonelliğini defalarca kez ispat ederek bu günlere gelmeyi hem başarmış hem de hak etmiştir.

Günümüzde Hangi Noktadayız?

Günden güne güç kazanmaya devam eden firmamız, hem depolama alanını genişletmiş, hem personel sayısını artırmış hem de araç filosunu büyütmüştür. Şu anda 8 araçlık filosu, 15 personeli ve tam tamına 600 metrekarelik depolama alanı ile bu alanda önde gelen firmalardan bir tanesi olarak bu sektörde boy göstermektedir. Dayalar Gıda İzmir'deki her türlü şarküteri ve yerel zincir markete, aynı zamanda askeri birlikler ile kuru yemişçi ve akaryakıt istasyonlarına hizmet vermektedir.